Хто винайшов колесо ми вже, мабуть, не дізнаємося, але винахідники покришок справно фіксували в патентних бюро свої винаходи. Першим отримав гумове "взуття" велосипед, а далі за ним треба було зробити більш комфортною і автомобільну їзду. Перші покришки просто відливали з гумових і каучукових сумішей і називалися вони відповідно - литими. Безумовно, це був прогрес для свого часу! Після зубодробильної їзди на металевих обручах, цільногумова покришка дарувала відчуття м'якості лебединого пуху. Але була така покришка дуже проблемною, і бурхливий розвиток автомобільної промисловості вимагав проблему з колісним "взуттям" вирішити і бажано вирішити швидко.

Пневматичні шини, які використовувалися на велосипедах, відрізнялися не тільки пом'якшеною, комфортною їздою, а й "підвищеним спаданням" з обода і приголомшливою недовговічністю. Потрібні були інноваційні технічні рішення і радикальне поліпшення якості гуми. У різних країнах десятки винахідників і раціоналізаторів день і ніч працювали, поступово оптимізуючи як хімічну, так і технічну складові пневматичної покришки, і в двадцятих роках минулого сторіччя пневматична покришка набула цілком прийнятних споживчих якостей. Автомобілі стали керованими, і їзда отримала достатньо комфортності.

Час, коли на авто розкатували тільки техніки-екстремісти з палаючими очима, йшов, а йому на зміну сходило сонце прогресу, і в Америці вже народився Генрі Форд, який перетворив автомобіль з предмету розкоші в буденний і багатофункціональний засіб пересування. Не стояла осторонь від прогресу і сувора північна країна Фінляндія. Шини погано переносили холоди і їх потрібно було дуже і дуже багато, імпортний продукт коштував дорого, і вимагалося вирішити питання радикально. Батьківщина Йоулупуккі вимагала морозостійкої, міцної і безпечної шини. У 1936 році в маленькому фінському містечку Нокіа така шина з'явилася на світ.

Виробники дали їй горде ім'я фінських воїнів-кіннотників, що вражають супротивника шаленим, агресивним натиском, і не помилилися! Шина не підвела своїх винахідників і не посоромила горду назву Hakkapeliitta! А найголовніше, ця шина скинула ланцюги зимового рабства! Так-так, у ті далекі часи, коли всі шини були тільки літніми, з настанням зимових деньків їх просто обертали ланцюгами, іншого способу пересування по снігу просто не існувало! На морозі літні шини перетворювалися в "ковзани" під автомобілем і летіли куди хотіли, авто ставало повністю або частково некерованим. Багато водіїв тих років вижили тільки тому, що швидкість машин в ті часи була невелика, загальмувати можна було за допомогою в'їзду в найближчий тин.

Hakkapeliitta звільнилася від ланцюгів, нарізка шашок на протекторі була спроектована так, що забезпечувала ефект протиковзання, і, о диво, автомобіль перестав виконувати на льоду різноманітні піруети і покотився в бажаному для водія напрямку! Революція шиновиробництва відбулася без пострілу "Аврори", але наслідки для розвитку автомобілебудування мала грандіозні. Фінляндія вже не імпортує шини, а сама постачає їх в інші північні країни. Потреба в новому товарі настільки велика, що уряд перед Другою світовою війною обмежує вивезення шин, а під час війни і зовсім припиняє його. Відновиться експорт шин з Фінляндії тільки на початку 60-х років минулого століття, а з 1964 шини Nokia купує Радянський Союз. Фіни винаходять все нові і нові шини, покращують якість шипів. Виробництво шипованих покришок просто поза конкуренцією. Унікальні кліматичні умови дозволяють працювати над поліпшенням продукції практично весь рік. Досить нагадати, що концерн Nokian Tyres має у своєму розпорядженні єдиний в світі випробувальний полігон, який розташований за полярним колом поблизу міста Івало. Поліпшення якості і міцності шипів не єдиний напрямок робіт з поліпшення якості зимових шин. Важливе значення отримали інноваційні технології виробництва м'яких гумових сумішей.

На Nokian Tyres до складу покришок стали включати новий компонент - силіку, який містить велику кількість кремнію в кристалічному вигляді. Мікрокристали кремнію виступають над поверхнею протектора і діють як мікрошип, але через їхні маленькі розміри дорожнє покриття не пошкоджується. Кремній, що міститься в силіці, створює на поверхні протектора щось на кшталт пор, які діють як невидимі присоски і таким чином значно покращують коефіцієнт зчеплення шини з дорогою. Шиповані шини незамінні в суворому скандинавському та російському кліматі, але центрально-європейські країни з м'якою зимою і переважно чистими міськими дорогами від використання шипів вирішили відмовитися. Шипи псують дорожнє покриття, і пляма контакту шипованної шини на сухій дорозі зменшується до критичної. Винахідники Nokian Tyres довели, що для них немає нічого неможливого, і на світ з'явилася абсолютно нова шина, замість шипів на її поверхні чергуються маленькі горбки і поглиблення. Такі шини отримали назву фрикційних і цілком підходять для цілорічної експлуатації. На Nokian Tyres розробили унікальні агресивні малюнки протекторів, застосування ламелювання для максимально безпечного слашпленінгу, полірування протектора і ламелей та багато інших інновацій, щоб зберегти найдорогоцінніше - життя і здоров'я водія, зробити їзду максимально комфортною та безпечною. Безпека водіння є особливим пріоритетом концерну Nokian Tyres, і для забезпечення максимальної безпеки на дорозі в розробках нових шин активно використовуються нанотехнології. Шини Nokian нового покоління виробляються з властивостями, які американці назвали "захист від дурня", на обмерзлій дорозі така шина буде просто "притискатися" до слизького покриття і не буде реагувати на спроби водія збільшити швидкість до небезпечної за цих умов. У світлі останніх досягнень концерну Nokian Tyres можна прогнозувати, що скоро стане актуальним гасло: "Водій і шина, будьте взаємно ввічливі!"