Нові розміри радіальної шини Nokian Forest Rider підходять для масивних тракторів та лісної техніки, що використовуються для заготівлі паливної деревини, а також будівництва та обслуговування лісових доріг. Подібна продукція пропонується вперше.

Проектуючи радіальні шини Nokian Forest Rider, фахівці компанії Nokian Heavy Tyres ефективно використовували найкращі якості шин, розроблених спеціально для машин сортиментної заготівлі лісу. Завдяки радіальній будові й оптимізованим кутам ребер Nokian Forest Rider вирізняється відмінними зчіпними властивостями. Зносостійкість шини була підвищена шляхом використання радіальної будови і міцного протектора. Водії цінують високу керованість цієї спеціалізованої шини, що забезпечує комфорт і плавність під час їзди та її здатність переміщувати більш важкі вантажі. Ці характеристики Nokian Forest Rider сприяють підвищенню ергономіки і ефективності роботи.

Типорозміри Nokian Forest Rider, що надійдуть у продаж восени 2009 року (600/60R28 і 650/65R38), призначені для тракторів середніх розмірів потужністю понад 200 кінських сил.

Спеціальний запатентований захист дозволяє міцним боковинам шини витримувати навіть найважчі умови експлуатації. А завдяки сталевому брекеру Nokian Forest Rider не боїться пнів, каміння та гілок.

Шина легко самоочищується і швидко охолоджується. Будучи міцною шиною з відмінними ходовими властивостями, Nokian Forest Rider чудово працює під час переїздів з однієї робочої ділянки на іншу. Ці надійні радіальні шини легко обертаються, знижуючи витрату пального.
Типорозміри Nokian Forest Rider для важких тракторів:
600/70R30 - передня шина;
600/65R34 - передня шина;
650/85R38 - задня шина;
600/60R28 - передня шина (осінь 2009);
650/65R38 - задня шина (осінь 2009). 

Nokian Heavy Tyres – новатор в сфері розробки шин спеціального призначення. 

Nokian Heavy Tyres Ltd – компанія, що виробляє високоякісні шини спеціального призначення та входить в концерн Nokian Tyres Group. Лінійка продукції компанії включає шини для лісозаготівельниї техніки, спецшини для сільськогосподарської техніки та різноманітні шини для промислової техніки, включаючи портову, термінальну, гірничодобувну, землерийну та дорожню техніку.

Nokian Heavy Tyres є новатором, зокрема, в сфері розробки шин для лісозаготівельної техніки. Починаючи з 1960-х років, компанія розробляє спеціальні шини для техніки, застосовує винайдений в Скандинавії метод сортиментної заготівлі лісу і є світовим лідером у цій галузі.